Gamemax | PSU | GX PRO 1250G | 1250W | Gold | Full Modular
Gamintojas: Gamemax
Prekės kodas (MPN): GX PRO 1250G
Prekės kodas (MPN): GX PRO 1250G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d.80 vnt. 2026-06-12 5 / 80 vnt. | - | 170,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 319.00 mm |
| Gross height (mm): | 195.00 mm |
| Gross weight: | 3.33 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 2.94 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 312.00 g |
| Plastic (No PET): | 78.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 242 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 319.00 mm |
| Gross height (mm): | 195.00 mm |
| Gross weight: | 3.33 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 2.94 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 312.00 g |
| Plastic (No PET): | 78.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 242 pc(s) |