Gamemax | PSU | GS 850G WH | 850W | SFX | Full Modular| White
Gamintojas: Gamemax
Prekės kodas (MPN): GS 850G WH
Prekės kodas (MPN): GS 850G WH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. | - | 150,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 232.00 mm |
| Gross height (mm): | 205.00 mm |
| Gross weight: | 1.91 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 1.52 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 312.00 g |
| Plastic (No PET): | 78.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 346 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 232.00 mm |
| Gross height (mm): | 205.00 mm |
| Gross weight: | 1.91 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 1.52 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 312.00 g |
| Plastic (No PET): | 78.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 346 pc(s) |