G3M Pro | Gaming Mouse | 2.4G/Bluetooth/Wired | White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 39,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 125.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 0.68 kg |
| Gross width (mm): | 65.00 mm |
| Net weight: | 0.63 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Palette Qty: | 1471 pc(s) |
| Rechargeable: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Mouse weight: | 63 g |
| Producer product name: | G3M Pro |
| Connection type: | 2.4G/Bluetooth/Wired |
| Cable type: | USB C |
| Device type: | Gaming Mouse |
| Wireless connection: | Yes |
| Acceleration (G): | 50G |
| Polling rate: | 1000 Hz |
| Battery life (max): | 70 h |
| Sensor DPI: | 26000 DPI |
| Programmable mouse buttons: | 6 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 125.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 0.68 kg |
| Gross width (mm): | 65.00 mm |
| Net weight: | 0.63 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Edifier |
| Palette Qty: | 1471 pc(s) |
| Rechargeable: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Mouse weight: | 63 g |
| Producer product name: | G3M Pro |
| Connection type: | 2.4G/Bluetooth/Wired |
| Cable type: | USB C |
| Device type: | Gaming Mouse |
| Wireless connection: | Yes |
| Acceleration (G): | 50G |
| Polling rate: | 1000 Hz |
| Battery life (max): | 70 h |
| Sensor DPI: | 26000 DPI |
| Programmable mouse buttons: | 6 |
| Warranty: | 24 month(s) |