G.Skill Aegis 16 GB, DDR3, 1600 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 89,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.04 kg |
| Gross width (mm): | 40.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2.00 g |
| PET: | 8.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Memory clock speed: | 1600 MHz |
| ECC: | No |
| Component for: | PC/server |
| Capacity: | 16 GB |
| Producer product name: | Aegis |
| Internal memory type: | DDR3 |
| Registered: | No |
| Memory layout (modules x size): | 2x8 GB |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.04 kg |
| Gross width (mm): | 40.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2.00 g |
| PET: | 8.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Memory clock speed: | 1600 MHz |
| ECC: | No |
| Component for: | PC/server |
| Capacity: | 16 GB |
| Producer product name: | Aegis |
| Internal memory type: | DDR3 |
| Registered: | No |
| Memory layout (modules x size): | 2x8 GB |
| Warranty: | 36 month(s) |