G.Skill 8 GB, DDR3, 1333 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 44,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross weight: | 0.04 kg |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| PET: | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 5.00 mm |
| Internal memory type: | DDR3 |
| Component for: | PC/server |
| Producer product family: | Value |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory voltage: | 1.5 V |
| Memory clock speed: | 1333 MHz |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 8 GB |
| Capacity: | 8 GB |
| ECC: | No |
| Registered: | No |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross weight: | 0.04 kg |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| PET: | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 5.00 mm |
| Internal memory type: | DDR3 |
| Component for: | PC/server |
| Producer product family: | Value |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory voltage: | 1.5 V |
| Memory clock speed: | 1333 MHz |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 8 GB |
| Capacity: | 8 GB |
| ECC: | No |
| Registered: | No |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |