Fury Gaming Mouse | Tanto T4 | Wired/Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth, USB | White
Gamintojas: Fury
Prekės kodas (MPN): NFU-2204
Prekės kodas (MPN): NFU-2204
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 33,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 175.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.11 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50 g |
| Plastic (No PET): | 4 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Fury |
| Palette Qty: | 1561 pc(s) |
| Programmable mouse buttons: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Producer product name: | Tanto T4 |
| Producer product family: | Gaming Mouse |
| Cable length: | 1.8 m |
| Number of buttons: | 7 |
| Connection type: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Key life span: | 90M |
| Sensors: | Optical |
| Device type: | Wired/Wireless |
| Resolution: | 200-12000 DPI |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 175.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.11 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50 g |
| Plastic (No PET): | 4 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Fury |
| Palette Qty: | 1561 pc(s) |
| Programmable mouse buttons: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Producer product name: | Tanto T4 |
| Producer product family: | Gaming Mouse |
| Cable length: | 1.8 m |
| Number of buttons: | 7 |
| Connection type: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Key life span: | 90M |
| Sensors: | Optical |
| Device type: | Wired/Wireless |
| Resolution: | 200-12000 DPI |
| Warranty: | 24 month(s) |