Fury Fan Sai S12 ARGB PWM, Black
Gamintojas: Fury
Prekės kodas (MPN): NGF-2410
Prekės kodas (MPN): NGF-2410
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 7,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 125.00 mm |
| Gross weight: | 0.18 kg |
| Gross width (mm): | 30.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fury |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 125.00 mm |
| Gross weight: | 0.18 kg |
| Gross width (mm): | 30.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fury |
| Warranty: | 24 month(s) |