Fury | Wired | On-Ear | Gaming Headset | NFU-0863 Hellcat
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 37 vnt. 1-5 d.d. 37 / - vnt. | - | 31,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.484 kg |
| Gross depth (mm): | 215 mm |
| Gross width (mm): | 101 mm |
| Gross height (mm): | 235 mm |
| Volume (m3): | 0.005103025 m³ |
| Net weight: | 0.294 kg |
| Tare weight (kg): | 0.19 kg |
| Connector type: | Wired |
| Colour: | Black/Blue |
| Product name: | NFU-0863 Hellcat |
| Product family: | Gaming Headset |
| Built-in microphone: | Yes |
| Wearing style: | On-Ear |
| Microphone sensitivity: | -54DB |
| Paper/Pasteboard: | 152 g |
| Plastic (No PET): | 38 g |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| USB charging port: | No |
| Wireless connection: | No |
| Headphones connection type: | Wired |
| Noise canceling: | No |
| Wireless: | No |
| Palette Qty: | 339 pc(s) |
| Producer: | Fury |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.484 kg |
| Gross depth (mm): | 215 mm |
| Gross width (mm): | 101 mm |
| Gross height (mm): | 235 mm |
| Volume (m3): | 0.005103025 m³ |
| Net weight: | 0.294 kg |
| Tare weight (kg): | 0.19 kg |
| Connector type: | Wired |
| Colour: | Black/Blue |
| Product name: | NFU-0863 Hellcat |
| Product family: | Gaming Headset |
| Built-in microphone: | Yes |
| Wearing style: | On-Ear |
| Microphone sensitivity: | -54DB |
| Paper/Pasteboard: | 152 g |
| Plastic (No PET): | 38 g |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| USB charging port: | No |
| Wireless connection: | No |
| Headphones connection type: | Wired |
| Noise canceling: | No |
| Wireless: | No |
| Palette Qty: | 339 pc(s) |
| Producer: | Fury |
| Warranty: | 24 month(s) |