Fury | Kanabo K2 | Gaming Keyboard | Wired | US | Purple | USB Type-A | Linear
Gamintojas: Fury
Prekės kodas (MPN): NFU-2351
Prekės kodas (MPN): NFU-2351
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 31,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 380.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 0.84 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 0.68 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 61.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.16 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fury |
| Palette Qty: | 632 pc(s) |
| Keyboard layout: | US |
| Connector type: | USB Type-A |
| Type: | Gaming Keyboard |
| Colour of product: | Purple |
| Connectivity technology: | Wired |
| Producer product name: | Kanabo K2 |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Bluetooth: | No |
| Illumination: | Yes, White |
| Switch type: | Linear |
| Wireless connection: | No |
| Mouse included: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 380.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 0.84 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 0.68 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 61.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.16 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fury |
| Palette Qty: | 632 pc(s) |
| Keyboard layout: | US |
| Connector type: | USB Type-A |
| Type: | Gaming Keyboard |
| Colour of product: | Purple |
| Connectivity technology: | Wired |
| Producer product name: | Kanabo K2 |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Bluetooth: | No |
| Illumination: | Yes, White |
| Switch type: | Linear |
| Wireless connection: | No |
| Mouse included: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |