FUJITSU STYLISTIC Q7311 13.3FHD/I5-1135G7/8GB/256SSD/IRIS/10P/2BR
Gamintojas: FUJITSU
Prekės kodas (MPN): VFY:Q7311MF5CNNC
Prekės kodas (MPN): VFY:Q7311MF5CNNC
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 1713,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Mobile operating system provided: | Windows |
| Mobile broadband: | No |
| Knox mobile enrollment support: | No |
| Zero-touch enrollment support: | No |
| Android enterprise recommended: | No |
| Built-in camera: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Mobile operating system provided: | Windows |
| Built-in microphone: | Yes |
| Intel vpro: | No |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Display diagonal, ": | 13.3 |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Operating system version: | 10 Pro |
| Processor clock speed, ghz: | 2.40 |
| Battery performance, mah: | N/A |
| Weight, g: | 800 |
| Processor model: | Intel Core i5-1135G7 (8M, 4C, Max. 4.20) |
| Rear camera resolution, mp: | 5 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 315 x 200.9 x 10.5 |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Front camera, mp: | 0.9 |
| Compatible memory cards: | microSD, SDHC, SDXC |
| Internal memory: | 8 GB |
| Maximum memory card size: | 2 TB |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor number of cores: | 4 |
| Graphic adapter: | Intel Iris Xe Graphics |
| Battery capacity, wh: | 38 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Internal memory type: | LPDDR4 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Thunderbolt 4 (USB-C) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Mobile operating system provided: | Windows |
| Mobile broadband: | No |
| Knox mobile enrollment support: | No |
| Zero-touch enrollment support: | No |
| Android enterprise recommended: | No |
| Built-in camera: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Mobile operating system provided: | Windows |
| Built-in microphone: | Yes |
| Intel vpro: | No |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Display diagonal, ": | 13.3 |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Operating system version: | 10 Pro |
| Processor clock speed, ghz: | 2.40 |
| Battery performance, mah: | N/A |
| Weight, g: | 800 |
| Processor model: | Intel Core i5-1135G7 (8M, 4C, Max. 4.20) |
| Rear camera resolution, mp: | 5 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 315 x 200.9 x 10.5 |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Front camera, mp: | 0.9 |
| Compatible memory cards: | microSD, SDHC, SDXC |
| Internal memory: | 8 GB |
| Maximum memory card size: | 2 TB |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor number of cores: | 4 |
| Graphic adapter: | Intel Iris Xe Graphics |
| Battery capacity, wh: | 38 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Internal memory type: | LPDDR4 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Thunderbolt 4 (USB-C) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |