FUJITSU LIFEBOOK U7411 i7-1165G7 16G/512
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): VFY:U7411MP7FNLT
Prekės kodas (MPN): VFY:U7411MP7FNLT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1886,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fujitsu LIFEBOOK U7411 - 14" - Intel Core i7 1165G7 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - US |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit |
| Processor: | Intel Core i7 (11th Gen) 1165G7 / 2.8 GHz (4.7 GHz) / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (2 x 8 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - SED, NVMe, Value Endurance |
| Display: | 14" LED backlight 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Keyboard: | US |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 4-cell - up to 14.2 hours |
| Dockable: | Yes |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Colour: | Warm silver |
| Dimensions (wxdxh): | 32.2 cm x 21.1 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.2 kg |
| Localisation: | Region: Worldwide |
| Environmental standards: | EPEAT Silver |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 2 years - pick-up and return - availability: 9 hours a day / Monday-Friday |
Funkcijos Excellent security for your business Premium connectivity Convenient upgradeability Family concept |
| Product description: | Fujitsu LIFEBOOK U7411 - 14" - Intel Core i7 1165G7 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - US |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit |
| Processor: | Intel Core i7 (11th Gen) 1165G7 / 2.8 GHz (4.7 GHz) / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (2 x 8 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - SED, NVMe, Value Endurance |
| Display: | 14" LED backlight 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Keyboard: | US |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 4-cell - up to 14.2 hours |
| Dockable: | Yes |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Colour: | Warm silver |
| Dimensions (wxdxh): | 32.2 cm x 21.1 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.2 kg |
| Localisation: | Region: Worldwide |
| Environmental standards: | EPEAT Silver |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 2 years - pick-up and return - availability: 9 hours a day / Monday-Friday |
Funkcijos
Excellent security for your business
Premium connectivity
Convenient upgradeability
Family concept