FUJITSU KB100 SCR BLACK US
Gamintojas: FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS
Prekės kodas (MPN): S26381-K100-L402
Prekės kodas (MPN): S26381-K100-L402
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 54,32 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fujitsu KB 100 SCR - keyboard - US - black Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | US |
| Hot keys qty: | 4 |
| Hot keys function: | Sleep, calculator, e-mail, browser |
| Security devices: | Smart card reader |
| Protection: | Abrasion-resistant |
| Numeric keypad: | Yes |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 45.7 cm x 18.8 cm x 4.7 cm |
| Weight: | 835 g |
| Environmental standards: | Blue Angel |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
| Designed for: | Celsius H7510, J5010, J550, J580, M7010, M770, R970, W5010, W580; CELSIUS Mobile H970; ESPRIMO D538, D556, |
Aprašymas The FUJITSU Accessories Keyboard KB100 SCR includes a user-friendly class-2 SmartCard Reader making it a reliable solution for reading and writing SmartCards. It offers an open platform for all standard software applications. Use your SmartCards for authentication, Single Sign On, PKI, - this keyboard provides an easily accessible card-slot and ensures fullspeed data transmission via USB 2.0 connection. Funkcijos Secure PIN Entry Class 2 smartcard reader Seamless Plug & Play installation for every PC with USB Ultra-soft and silent key stroke Status LED for: NUM/CAPS - SmartCard communication - Secure PIN entry mode Stress free and effective use through high contrast keys, ergonomic key design and a soft pressure point High quality and function stability designed in Germany Abrasion-proof keys thanks to laser technology to write the keycaps Customize your keyboard with a specific logo design Specific keycap inscriptions for your specific designs |
| Product description: | Fujitsu KB 100 SCR - keyboard - US - black Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | US |
| Hot keys qty: | 4 |
| Hot keys function: | Sleep, calculator, e-mail, browser |
| Security devices: | Smart card reader |
| Protection: | Abrasion-resistant |
| Numeric keypad: | Yes |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 45.7 cm x 18.8 cm x 4.7 cm |
| Weight: | 835 g |
| Environmental standards: | Blue Angel |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
| Designed for: | Celsius H7510, J5010, J550, J580, M7010, M770, R970, W5010, W580; CELSIUS Mobile H970; ESPRIMO D538, D556, |
Aprašymas
The FUJITSU Accessories Keyboard KB100 SCR includes a user-friendly class-2 SmartCard Reader making it a reliable solution for reading and writing SmartCards. It offers an open platform for all standard software applications. Use your SmartCards for authentication, Single Sign On, PKI, - this keyboard provides an easily accessible card-slot and ensures fullspeed data transmission via USB 2.0 connection.
Funkcijos
Secure PIN Entry Class 2 smartcard reader
Seamless Plug & Play installation for every PC with USB
Ultra-soft and silent key stroke
Status LED for: NUM/CAPS - SmartCard communication - Secure PIN entry mode
Stress free and effective use through high contrast keys, ergonomic key design and a soft pressure point
High quality and function stability designed in Germany
Abrasion-proof keys thanks to laser technology to write the keycaps
Customize your keyboard with a specific logo design
Specific keycap inscriptions for your specific designs