FUJITSU Intel Xeon Silver 4208 8C 2.1GHz
Gamintojas: FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS
Prekės kodas (MPN): S26361-F4082-L108
Prekės kodas (MPN): S26361-F4082-L108
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1816,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Intel Xeon Silver 4208 / 2.1 GHz processor |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon Silver 4208 |
| Number of cores: | 8-core / 16 threads |
| Cache: | 11 MB |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.1 GHz |
| Features: | Hyper-Threading Technology, Intel 64 Technology, Intel Turbo Boost Technology 2.0, Intel Advanced Vector E |
| Pricing type: | Field installation |
| Designed for: | PRIMERGY CX2560 M5, RX2520 M5, RX2530 M5, RX2530 M5 Liquid Cooling, RX2540 M5, TX2550 M5 |
Aprašymas Provide cloud computing, real-time analytics and processing for your mission critical business and strategic information extraction from big data. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload. Funkcijos Diverse, mission critical and data-intensive workloads Real-time analytics and artificial intelligence Highest levels of reliability and uptime |
| Product description: | Intel Xeon Silver 4208 / 2.1 GHz processor |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon Silver 4208 |
| Number of cores: | 8-core / 16 threads |
| Cache: | 11 MB |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.1 GHz |
| Features: | Hyper-Threading Technology, Intel 64 Technology, Intel Turbo Boost Technology 2.0, Intel Advanced Vector E |
| Pricing type: | Field installation |
| Designed for: | PRIMERGY CX2560 M5, RX2520 M5, RX2530 M5, RX2530 M5 Liquid Cooling, RX2540 M5, TX2550 M5 |
Aprašymas
Provide cloud computing, real-time analytics and processing for your mission critical business and strategic information extraction from big data. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload.
Funkcijos
Diverse, mission critical and data-intensive workloads
Real-time analytics and artificial intelligence
Highest levels of reliability and uptime