FUJITSU Display B27-9 27inch TS FHD
Gamintojas: FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS
Prekės kodas (MPN): S26361-K1692-V160
Prekės kodas (MPN): S26361-K1692-V160
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 459,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fujitsu B27-9 TS - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class C |
| Energy consumption per year: | 39.62 kWh |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Pixel pitch: | 0.311 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Matte black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.13 cm x 27.5 cm x 38.49 cm |
| Weight: | 7.56 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Bronze |
| Compliant standards: | FCC Class B certified, TUV GS, BSMI, cUL, EN 60950, RoHS, WEEE, KC, Directive 2004/108/EEC, EAC, VESA MIS- |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas The Fujitsu Display B27-9 TS QHD is a QHD (2560x1440 resolution) widescreen monitor optimized for pixel, color and performance-hungry professionals. Funkcijos Elaborate down to the last details, it's the right tool for all professionals Almost bezel-free housing for fashionably or seamless multi-monitor workplace offering you a visual delight Adjust monitor into most comfortable position with 5-in-1 stand Easy configure monitor with DisplayView per mouse click Optimize workspace using desktop partioning function Multi-generation compatibility with DisplayPort, HDMI and DVI (dual-link) interface In-Plane-Switching (IPS) monitor with vivid colors and generous 27 inch diagonal that offers ideal picture quality for fatigue-proof work |
| Product description: | Fujitsu B27-9 TS - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class C |
| Energy consumption per year: | 39.62 kWh |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Pixel pitch: | 0.311 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Matte black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.13 cm x 27.5 cm x 38.49 cm |
| Weight: | 7.56 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Bronze |
| Compliant standards: | FCC Class B certified, TUV GS, BSMI, cUL, EN 60950, RoHS, WEEE, KC, Directive 2004/108/EEC, EAC, VESA MIS- |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
The Fujitsu Display B27-9 TS QHD is a QHD (2560x1440 resolution) widescreen monitor optimized for pixel, color and performance-hungry professionals.
Funkcijos
Elaborate down to the last details, it's the right tool for all professionals
Almost bezel-free housing for fashionably or seamless multi-monitor workplace offering you a visual delight
Adjust monitor into most comfortable position with 5-in-1 stand
Easy configure monitor with DisplayView per mouse click
Optimize workspace using desktop partioning function
Multi-generation compatibility with DisplayPort, HDMI and DVI (dual-link) interface
In-Plane-Switching (IPS) monitor with vivid colors and generous 27 inch diagonal that offers ideal picture quality for fatigue-proof work