FUJITSU 8GB 1x8GB 1Rx8 DDR4-2666 U ECC
Gamintojas: FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS
Prekės kodas (MPN): S26361-F3909-L715
Prekės kodas (MPN): S26361-F3909-L715
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 150,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fujitsu - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 8 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Features: | Single rank, unbuffered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | Fujitsu S26361-F3909-E715, Fujitsu S26361-F3909-L715 |
| Designed for: | PRIMERGY RX1330 M4, TX1320 M4, TX1330 M4 |
FUJITSU 8GB 1x8GB 1Rx8 DDR4-2666 U ECC |
| Product description: | Fujitsu - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 8 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Features: | Single rank, unbuffered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | Fujitsu S26361-F3909-E715, Fujitsu S26361-F3909-L715 |
| Designed for: | PRIMERGY RX1330 M4, TX1320 M4, TX1330 M4 |
FUJITSU 8GB 1x8GB 1Rx8 DDR4-2666 U ECC