FUJITSU 8GB 1x8GB 1Rx4 DDR4-2666 R ECC
Gamintojas: FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS
Prekės kodas (MPN): S26361-F4026-L208
Prekės kodas (MPN): S26361-F4026-L208
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 326,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fujitsu - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - registered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 8 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Features: | Single rank, registered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | Fujitsu S26361-F4026-L208 |
| Designed for: | PRIMERGY RX2520 M4, RX2530 M4, RX2530 M4 Liquid Cooling, RX2540 M4, RX4770 M4, RX4770 M4 liquid cooling, R |
FUJITSU 8GB 1x8GB 1Rx4 DDR4-2666 R ECC |
| Product description: | Fujitsu - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - registered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 8 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Features: | Single rank, registered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | Fujitsu S26361-F4026-L208 |
| Designed for: | PRIMERGY RX2520 M4, RX2530 M4, RX2530 M4 Liquid Cooling, RX2540 M4, RX4770 M4, RX4770 M4 liquid cooling, R |
FUJITSU 8GB 1x8GB 1Rx4 DDR4-2666 R ECC