FUJITSU 24inch B2410 TE marble grey
Gamintojas: FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS
Prekės kodas (MPN): S26361-K1704-V140
Prekės kodas (MPN): S26361-K1704-V140
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 326,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fujitsu B2410 TE - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Energy class: | Class C |
| Features: | Speaker, presence sensor, USB 3.2 Gen 1/USB-C hub, status LED |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Input connectors: | HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.912 cm x 21.27 cm x 33.67 cm |
| Weight: | 5.94 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | DDC/CI, RoHS, WEEE, Directive 2004/108/EEC, VESA MIS-D 100 C, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Funkcijos High resolution display with 16:9 format and wide viewing angle technology Ultra-thin bezel housing on three sides for multi-monitoring scenarios easy and fast connectivity due to USB Type-C docking Persistent during continuous 24/7 operation |
| Product description: | Fujitsu B2410 TE - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Energy class: | Class C |
| Features: | Speaker, presence sensor, USB 3.2 Gen 1/USB-C hub, status LED |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Input connectors: | HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.912 cm x 21.27 cm x 33.67 cm |
| Weight: | 5.94 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | DDC/CI, RoHS, WEEE, Directive 2004/108/EEC, VESA MIS-D 100 C, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Funkcijos
High resolution display with 16:9 format and wide viewing angle technology
Ultra-thin bezel housing on three sides for multi-monitoring scenarios
easy and fast connectivity due to USB Type-C docking
Persistent during continuous 24/7 operation