FUJITSU 16GB RAM 2Rx8 DDR4-2400 ECC
Gamintojas: FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS
Prekės kodas (MPN): S26361-F3909-L616
Prekės kodas (MPN): S26361-F3909-L616
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 292,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fujitsu - DDR4 - module - 16 GB - DIMM 288-pin - 2400 MHz / PC4-19200 - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 16 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 2400 MHz (PC4-19200) |
| Features: | Dual rank, unbuffered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | Fujitsu S26361-F3909-L616 |
| Designed for: | PRIMERGY RX1330 M3, TX1310 M3, TX1320 M3, TX1330 M3 |
FUJITSU 16GB RAM 1x16GB 2Rx8 DDR4 ub ECC 2400MHz for TX1310 M3 |
| Product description: | Fujitsu - DDR4 - module - 16 GB - DIMM 288-pin - 2400 MHz / PC4-19200 - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 16 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 2400 MHz (PC4-19200) |
| Features: | Dual rank, unbuffered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | Fujitsu S26361-F3909-L616 |
| Designed for: | PRIMERGY RX1330 M3, TX1310 M3, TX1320 M3, TX1330 M3 |
FUJITSU 16GB RAM 1x16GB 2Rx8 DDR4 ub ECC 2400MHz for TX1310 M3