Fujitsu 16GB 2Rx8 DDR4-2933 REG ECC | Fujitsu
Gamintojas: Fujitsu
Prekės kodas (MPN): S26361-F4083-L116
Prekės kodas (MPN): S26361-F4083-L116
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 184,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 245.00 mm |
| Gross height (mm): | 165.00 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 50.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Fujitsu |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 245.00 mm |
| Gross height (mm): | 165.00 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 50.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Fujitsu |
| Warranty: | 12 month(s) |