FUJITSU 16GB 1x16GB 1Rx4 DDR4-2933 R ECC
Gamintojas: FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS
Prekės kodas (MPN): S26361-F4083-L316
Prekės kodas (MPN): S26361-F4083-L316
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 195,62 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fujitsu - DDR4 - module - 16 GB - DIMM 288-pin - 2933 MHz / PC4-23400 - registered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 16 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 2933 MHz (PC4-23400) |
| Features: | Single rank, registered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | Fujitsu S26361-F4083-E316, Fujitsu S26361-F4083-L316 |
| Designed for: | PRIMERGY RX2520 M5, RX2530 M5, RX2530 M5 Liquid Cooling, RX2540 M5, RX4770 M5, TX2550 M5 |
FUJITSU 16GB 1x16GB 1Rx4 DDR4-2933 R ECC M5 |
| Product description: | Fujitsu - DDR4 - module - 16 GB - DIMM 288-pin - 2933 MHz / PC4-23400 - registered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 16 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 2933 MHz (PC4-23400) |
| Features: | Single rank, registered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | Fujitsu S26361-F4083-E316, Fujitsu S26361-F4083-L316 |
| Designed for: | PRIMERGY RX2520 M5, RX2530 M5, RX2530 M5 Liquid Cooling, RX2540 M5, RX4770 M5, TX2550 M5 |
FUJITSU 16GB 1x16GB 1Rx4 DDR4-2933 R ECC M5