FSP Power Supply, 80 PLUS | VITA GD 650W | 650 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | - | 84,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 3.50 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 3.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | FSP |
| Palette Qty: | 286 pc(s) |
| Nominal power: | 650 W |
| Producer product name: | VITA GD 650W |
| Producer product family: | Power Supply, 80 PLUS |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 3.50 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 3.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | FSP |
| Palette Qty: | 286 pc(s) |
| Nominal power: | 650 W |
| Producer product name: | VITA GD 650W |
| Producer product family: | Power Supply, 80 PLUS |
| Warranty: | 60 month(s) |