Fractal Design Vertical riser Flex B-20 Black
Gamintojas: Fractal Design
Prekės kodas (MPN): FD-A-FLX1-001
Prekės kodas (MPN): FD-A-FLX1-001
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 59,64 € | |
| S2 | - / - | - | 59,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.17 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | Flex B-20 |
| Producer product family: | Vertical riser |
| Compatible products: | Compatible with Define 7/7XL/7 Compact and many others |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas The Flex B-20 bracket is a great supplement to your case, allowing you to mount your GPU vertically. This makes Flex B-20 an attractive companion to select Fractal cases like the Define 7 and the Define 7 XL. Funkcijos No holds barred Cool as can be Triple the power |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.17 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | Flex B-20 |
| Producer product family: | Vertical riser |
| Compatible products: | Compatible with Define 7/7XL/7 Compact and many others |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
The Flex B-20 bracket is a great supplement to your case, allowing you to mount your GPU vertically. This makes Flex B-20 an attractive companion to select Fractal cases like the Define 7 and the Define 7 XL.
Funkcijos
No holds barred
Cool as can be
Triple the power