FRACTAL DESIGN PSU ION SFX Gold 500W
Gamintojas: FRACTAL DESIGN
Prekės kodas (MPN): FD-PSU-ION-SFX-500G-BK-EU
Prekės kodas (MPN): FD-PSU-ION-SFX-500G-BK-EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
10 mėn.
10 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 148,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fractal Design Ion SFX Gold 500G - power supply - 500 Watt |
| Device type: | Power supply - internal |
| Specification compliance: | ATX12V / EPS12V / SFX12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Weight: | 1.11 kg |
| Localisation: | Europe |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 500 Watt |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX 1 x power 8 pin EPS12V with detachable 4 pin ATX1 |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 12.5 cm x 12.5 cm x 6.35 cm |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas The Ion SFX-L Gold is a modular, high-performance power supply unit with emphasis on enhanced cable flexibility and superior output quality. Funkcijos UltraFlex DC wires for effortless cable-routing and connections Large 120 mm fan with true long-life FDB 80 PLUS Gold Certified for efficient energy and reduced heat generation |
| Product description: | Fractal Design Ion SFX Gold 500G - power supply - 500 Watt |
| Device type: | Power supply - internal |
| Specification compliance: | ATX12V / EPS12V / SFX12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Weight: | 1.11 kg |
| Localisation: | Europe |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 500 Watt |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX 1 x power 8 pin EPS12V with detachable 4 pin ATX1 |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 12.5 cm x 12.5 cm x 6.35 cm |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas
The Ion SFX-L Gold is a modular, high-performance power supply unit with emphasis on enhanced cable flexibility and superior output quality.
Funkcijos
UltraFlex DC wires for effortless cable-routing and connections
Large 120 mm fan with true long-life FDB
80 PLUS Gold Certified for efficient energy and reduced heat generation