Fractal Design Power Supply, Black | Ion 3 Gold | 850 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
84 mėn.
84 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 41 vnt. 1-5 d.d. 41 / - vnt. | - | 150,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 110.00 mm |
| Gross weight: | 2.69 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 2.31 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.38 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fractal Design |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | Ion 3 Gold |
| Producer product family: | Power Supply, Black |
| Palette Qty: | 125 pc(s) |
| Warranty: | 84 month(s) |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 110.00 mm |
| Gross weight: | 2.69 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 2.31 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.38 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fractal Design |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | Ion 3 Gold |
| Producer product family: | Power Supply, Black |
| Palette Qty: | 125 pc(s) |
| Warranty: | 84 month(s) |