Fractal Design Node 202 Black, Power supply included Yes
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 214,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 388.00 mm |
| Gross weight: | 8 kg |
| Gross width (mm): | 463.00 mm |
| Net weight: | 3.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 450.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Tare weight (kg): | 5 kg |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Form factor: | |
| Power supply type: | SFX |
| Expansion slots: | 2 |
| Producer product name: | Node 202 |
| Side window: | |
| External drive bays: | |
| Drive bays: | |
| Colour of product: | Black |
| Power supply included: | Yes |
| I/O ports: | |
| Tare other: | 12 g |
| PET: | 13 g |
| Compatibility: | |
| Anti-dust filter: | CPU, GP and PSU |
| Box contents: | Node 202 Computer Case; Accessory box |
| Dimensions (WxDxH): | 377 x 330 x 82 mm |
| Rear fans installed: | |
| Cable management: | |
| Front fans installed: | |
| Interface: | 2 x USB 3.0, Audio I/O, Power button |
| Front radiator sizes supported: | mm |
| HDD/SSD combo cage: | |
| Bottom fans installed: | |
| Top fans installed: | |
| Top radiator sizes supported: | mm |
| Supported motherboard form factors: | Mini-ITX |
| Power supply location: | Bottom |
| Power supply: | 450 W |
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 388.00 mm |
| Gross weight: | 8 kg |
| Gross width (mm): | 463.00 mm |
| Net weight: | 3.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 450.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Tare weight (kg): | 5 kg |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Form factor: | |
| Power supply type: | SFX |
| Expansion slots: | 2 |
| Producer product name: | Node 202 |
| Side window: | |
| External drive bays: | |
| Drive bays: | |
| Colour of product: | Black |
| Power supply included: | Yes |
| I/O ports: | |
| Tare other: | 12 g |
| PET: | 13 g |
| Compatibility: | |
| Anti-dust filter: | CPU, GP and PSU |
| Box contents: | Node 202 Computer Case; Accessory box |
| Dimensions (WxDxH): | 377 x 330 x 82 mm |
| Rear fans installed: | |
| Cable management: | |
| Front fans installed: | |
| Interface: | 2 x USB 3.0, Audio I/O, Power button |
| Front radiator sizes supported: | mm |
| HDD/SSD combo cage: | |
| Bottom fans installed: | |
| Top fans installed: | |
| Top radiator sizes supported: | mm |
| Supported motherboard form factors: | Mini-ITX |
| Power supply location: | Bottom |
| Power supply: | 450 W |