Fractal Design Computer Case | Mood | Light Gray | mITX | Power supply included No
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 188,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 303.00 mm |
| Gross height (mm): | 580.00 mm |
| Gross weight: | 5.90 kg |
| Gross width (mm): | 287.00 mm |
| Net weight: | 4.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.30 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Fractal Design |
| Form factor: | mITX |
| Expansion slots: | 2 |
| Colour of product: | Light Gray |
| Power supply included: | No |
| Producer product name: | Mood |
| Producer product family: | Computer Case |
| Drive bays: | 2x2.5”; 1x3.5” |
| Palette Qty: | 17 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 303.00 mm |
| Gross height (mm): | 580.00 mm |
| Gross weight: | 5.90 kg |
| Gross width (mm): | 287.00 mm |
| Net weight: | 4.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.30 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Fractal Design |
| Form factor: | mITX |
| Expansion slots: | 2 |
| Colour of product: | Light Gray |
| Power supply included: | No |
| Producer product name: | Mood |
| Producer product family: | Computer Case |
| Drive bays: | 2x2.5”; 1x3.5” |
| Palette Qty: | 17 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |