Fractal Design Computer Case | Era 2 | Charcoal | mITX | Power supply included No | SFX / SFX-L
Gamintojas: Fractal Design
Prekės kodas (MPN): FD-C-ERA2N-02
Prekės kodas (MPN): FD-C-ERA2N-02
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 235,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 303.00 mm |
| Gross height (mm): | 580.00 mm |
| Gross weight: | 5.90 kg |
| Gross width (mm): | 287.00 mm |
| Net weight: | 4.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.30 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Fractal Design |
| Palette Qty: | 17 pc(s) |
| Form factor: | mITX |
| Power supply type: | SFX / SFX-L |
| Expansion slots: | 3 |
| Colour of product: | Charcoal |
| Power supply included: | No |
| Producer product name: | Era 2 |
| Producer product family: | Computer Case |
| Drive bays: | 4 x 2.5" |
| Side window: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 303.00 mm |
| Gross height (mm): | 580.00 mm |
| Gross weight: | 5.90 kg |
| Gross width (mm): | 287.00 mm |
| Net weight: | 4.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.30 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Fractal Design |
| Palette Qty: | 17 pc(s) |
| Form factor: | mITX |
| Power supply type: | SFX / SFX-L |
| Expansion slots: | 3 |
| Colour of product: | Charcoal |
| Power supply included: | No |
| Producer product name: | Era 2 |
| Producer product family: | Computer Case |
| Drive bays: | 4 x 2.5" |
| Side window: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |