Fractal Design ATX case Flex 2, PCIe 4.0 x16 Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 23 vnt. 1-5 d.d. 23 / - vnt. | - | 84,94 € | |
| S2 | - / - | - | 82,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 196.00 mm |
| Gross height (mm): | 144.00 mm |
| Gross weight: | 0.36 kg |
| Gross width (mm): | 124.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 48.00 g |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 247 pc(s) |
| Producer product name: | ATX case Flex 2, PCIe 4.0 x16 |
| Colour of product: | Black |
| Producer: | Fractal Design |
| Warranty: | 24 month(s) |
Funkcijos Fits ATX cases with bridgeless expansion slot covers (no bars between slots), including North, Focus 2, Define 7, Meshify 2, Torrent, and many others Supports full-length GPUs with up to 4-slot brackets and coolers of any size Places the GPU away from the side panel Mounts easily with included captive thumbscrews Full PCIe 4.0 x16 support |
| Gross depth (mm): | 196.00 mm |
| Gross height (mm): | 144.00 mm |
| Gross weight: | 0.36 kg |
| Gross width (mm): | 124.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 48.00 g |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 247 pc(s) |
| Producer product name: | ATX case Flex 2, PCIe 4.0 x16 |
| Colour of product: | Black |
| Producer: | Fractal Design |
| Warranty: | 24 month(s) |
Funkcijos
Fits ATX cases with bridgeless expansion slot covers (no bars between slots), including North, Focus 2, Define 7, Meshify 2, Torrent, and many others
Supports full-length GPUs with up to 4-slot brackets and coolers of any size
Places the GPU away from the side panel
Mounts easily with included captive thumbscrews
Full PCIe 4.0 x16 support