Fractal Design Anode SFX Bronze 450W 450 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 106,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 2.57 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 1.77 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 450 W |
| Producer product name: | Anode SFX Bronze 450W |
| Warranty: | 24 month(s) |
| 80 PLUS certification: | Bronze |
| ATX Power connector (24-pin): | 1 |
| Number of SATA connectors: | 3 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | 1 |
| Gross depth (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 2.57 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 1.77 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 450 W |
| Producer product name: | Anode SFX Bronze 450W |
| Warranty: | 24 month(s) |
| 80 PLUS certification: | Bronze |
| ATX Power connector (24-pin): | 1 |
| Number of SATA connectors: | 3 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | 1 |