Fractal Design Adjust Pro Hub | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d.5 vnt. 2026-05-12 5 / 5 vnt. | - | 48,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.36 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 45.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fractal Design |
| Palette Qty: | 576 pc(s) |
| Producer product name: | Adjust Pro Hub |
| Colour of product: | Black |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.36 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 45.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fractal Design |
| Palette Qty: | 576 pc(s) |
| Producer product name: | Adjust Pro Hub |
| Colour of product: | Black |
| Warranty: | 24 month(s) |