Fortron PSU DAGGER PRO 80 Plus Gold 850W
Gamintojas: Fortron
Prekės kodas (MPN): DAGGER PRO 850 ATX 3
Prekės kodas (MPN): DAGGER PRO 850 ATX 3
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | - | 171,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 125.00 mm |
| Gross height (mm): | 63.50 mm |
| Gross weight: | 1.61 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 1.43 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 144.00 g |
| Plastic (No PET): | 36.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 621 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | DAGGER PRO |
| Producer product family: | PSU |
| Certification: | 80 Plus Gold |
| Gross depth master carton: | 565 mm |
| Gross width master carton: | 365 mm |
| Gross height master carton: | 215 mm |
| Net weight master carton: | 11.892 kg |
| Tare weight master carton: | 0.754 kg |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 125.00 mm |
| Gross height (mm): | 63.50 mm |
| Gross weight: | 1.61 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 1.43 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 144.00 g |
| Plastic (No PET): | 36.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 621 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | DAGGER PRO |
| Producer product family: | PSU |
| Certification: | 80 Plus Gold |
| Gross depth master carton: | 565 mm |
| Gross width master carton: | 365 mm |
| Gross height master carton: | 215 mm |
| Net weight master carton: | 11.892 kg |
| Tare weight master carton: | 0.754 kg |
| Warranty: | 24 month(s) |