Fortron PSU DAGGER PRO 650W 648 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. | - | 126,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 1.61 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 1.43 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Nominal power: | 650 W |
| Producer product name: | DAGGER PRO 650W |
| Producer product family: | PSU |
| Combined power (+12V): | 648 W |
| Palette Qty: | 621 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 1.61 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 1.43 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Nominal power: | 650 W |
| Producer product name: | DAGGER PRO 650W |
| Producer product family: | PSU |
| Combined power (+12V): | 648 W |
| Palette Qty: | 621 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |