Fortron PSU SFX PRO 450 450 W
Gamintojas: Fortron
Prekės kodas (MPN): SFX PRO 450
Prekės kodas (MPN): SFX PRO 450
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. | - | 72,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 125.00 mm |
| Gross height (mm): | 63.00 mm |
| Gross weight: | 1.82 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 1.22 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 480.00 g |
| Plastic (No PET): | 120.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.60 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Nominal power: | 450 W |
| Producer product name: | SFX PRO 450 |
| Other features: | Fan Type: Rifle, 80mm; Protection OCP/OVP/SCP/ OPP/ OTP |
| Producer product family: | PSU |
| Certification: | Bronze |
| Gross depth master carton: | 565 mm |
| Gross width master carton: | 365 mm |
| Gross height master carton: | 215 mm |
| Net weight master carton: | 11.892 kg |
| Tare weight master carton: | 0.754 kg |
| Palette Qty: | 549 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 125.00 mm |
| Gross height (mm): | 63.00 mm |
| Gross weight: | 1.82 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 1.22 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 480.00 g |
| Plastic (No PET): | 120.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.60 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Nominal power: | 450 W |
| Producer product name: | SFX PRO 450 |
| Other features: | Fan Type: Rifle, 80mm; Protection OCP/OVP/SCP/ OPP/ OTP |
| Producer product family: | PSU |
| Certification: | Bronze |
| Gross depth master carton: | 565 mm |
| Gross width master carton: | 365 mm |
| Gross height master carton: | 215 mm |
| Net weight master carton: | 11.892 kg |
| Tare weight master carton: | 0.754 kg |
| Palette Qty: | 549 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |