Fortron PPF8001305,Online,UPS,1000VA,900W,230V, IEC*3 | Fortron
Gamintojas: Fortron
Prekės kodas (MPN): CHAMP 1K TOWERSchuko
Prekės kodas (MPN): CHAMP 1K TOWERSchuko
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 243,82 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 366.00 mm |
| Gross height (mm): | 330.00 mm |
| Gross weight: | 10.00 kg |
| Gross width (mm): | 231.00 mm |
| Net weight: | 9.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Fortron |
| Palette Qty: | 31 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 366.00 mm |
| Gross height (mm): | 330.00 mm |
| Gross weight: | 10.00 kg |
| Gross width (mm): | 231.00 mm |
| Net weight: | 9.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Fortron |
| Palette Qty: | 31 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |