Fortron Power Supply | VITA-1000GM | 1000 W
Gamintojas: Fortron
Prekės kodas (MPN): VITA-1000GM
Prekės kodas (MPN): VITA-1000GM
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 141,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 2.08 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 1.58 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 450.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Fortron |
| Palette Qty: | 478 pc(s) |
| Nominal power: | 1000 W |
| Producer product name: | VITA-1000GM |
| Producer product family: | Power Supply |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 2.08 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 1.58 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 450.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Fortron |
| Palette Qty: | 478 pc(s) |
| Nominal power: | 1000 W |
| Producer product name: | VITA-1000GM |
| Producer product family: | Power Supply |
| Warranty: | 24 month(s) |