Fortron HEXA 85+ PRO 550 550 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 74,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Nominal power: | 550 W |
| Producer product name: | HEXA 85+ PRO 550 |
| Palette Qty: | 478 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Nominal power: | 550 W |
| Producer product name: | HEXA 85+ PRO 550 |
| Palette Qty: | 478 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |