Fortron HEXA 85+ PRO 450 450 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 66,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 255 mm |
| Gross height (mm): | 200 mm |
| Gross weight: | 1.734 kg |
| Gross width (mm): | 95 mm |
| Net weight: | 1.534 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.004845 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Nominal power: | 450 W |
| Producer product name: | HEXA 85+ PRO 450 |
| Gross depth master carton: | 550 mm |
| Gross width master carton: | 535 mm |
| Gross height master carton: | 240 mm |
| Net weight master carton: | 17.34 kg |
| Tare weight master carton: | 1.201 kg |
| Palette Qty: | 240 pc(s) |
| Producer: | FSP |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 255 mm |
| Gross height (mm): | 200 mm |
| Gross weight: | 1.734 kg |
| Gross width (mm): | 95 mm |
| Net weight: | 1.534 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.004845 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Nominal power: | 450 W |
| Producer product name: | HEXA 85+ PRO 450 |
| Gross depth master carton: | 550 mm |
| Gross width master carton: | 535 mm |
| Gross height master carton: | 240 mm |
| Net weight master carton: | 17.34 kg |
| Tare weight master carton: | 1.201 kg |
| Palette Qty: | 240 pc(s) |
| Producer: | FSP |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |