Fortron | FSP HEXA 85+ PRO | 650 W
Gamintojas: Fortron
Prekės kodas (MPN): HEXA 85+ PRO 650
Prekės kodas (MPN): HEXA 85+ PRO 650
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | - | 80,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 255 mm |
| Gross height (mm): | 200 mm |
| Gross weight: | 2 kg |
| Gross width (mm): | 95 mm |
| Net weight: | 1.82 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.004845 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Nominal power: | 650 W |
| Producer product name: | FSP HEXA 85+ PRO |
| Certification: | 80 Plus Bronze Certification |
| Gross depth master carton: | 550 mm |
| Gross width master carton: | 535 mm |
| Gross height master carton: | 235 mm |
| Net weight master carton: | 20 kg |
| Tare weight master carton: | 1.176 kg |
| Palette Qty: | 250 pc(s) |
| Producer: | Fortron |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 255 mm |
| Gross height (mm): | 200 mm |
| Gross weight: | 2 kg |
| Gross width (mm): | 95 mm |
| Net weight: | 1.82 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.004845 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Nominal power: | 650 W |
| Producer product name: | FSP HEXA 85+ PRO |
| Certification: | 80 Plus Bronze Certification |
| Gross depth master carton: | 550 mm |
| Gross width master carton: | 535 mm |
| Gross height master carton: | 235 mm |
| Net weight master carton: | 20 kg |
| Tare weight master carton: | 1.176 kg |
| Palette Qty: | 250 pc(s) |
| Producer: | Fortron |
| Warranty: | 36 month(s) |