FORTINET FRC-400F Network Video Recorder
Gamintojas: FORTINET
Prekės kodas (MPN): FRC-400F
Prekės kodas (MPN): FRC-400F
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
No mėn.
No mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 4710,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fortinet FortiRecorder 400F - standalone NVR - 64 channels |
| Device type: | NVR - 64 channels - networked |
| Ip cameras supported: | 64 |
| Hard drive: | 1 x 4 TB |
| Hard drive(s) supported: | Quantity: 4 - total capacity: 32 TB |
| Voltage: | 120 / 230 V |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 42 cm x 4.4 cm |
| Weight: | 7.4 kg |
Aprašymas FortiRecorders solve your surveillance problems while streamlining the user experience. Place cameras to cover your entry points and critical areas such as Point of Sale terminals, warehouses, public areas and loading docks. Configure FortiRecorder for continuous or motion-based recording (or both). Alarms and notifications keep you aware of what's going on. An event timeline lets you find and review motion events quickly and easily. Funkcijos Scheduled and manual recording Motion detection and continuous recordings Snapshot notifications and alerts Available as an appliance or virtual machine Camera live view and video playback Event monitor with timeline RADIUS, LDAP, SNMP and remote data storage support for flexible network integration |
| Product description: | Fortinet FortiRecorder 400F - standalone NVR - 64 channels |
| Device type: | NVR - 64 channels - networked |
| Ip cameras supported: | 64 |
| Hard drive: | 1 x 4 TB |
| Hard drive(s) supported: | Quantity: 4 - total capacity: 32 TB |
| Voltage: | 120 / 230 V |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 42 cm x 4.4 cm |
| Weight: | 7.4 kg |
Aprašymas
FortiRecorders solve your surveillance problems while streamlining the user experience. Place cameras to cover your entry points and critical areas such as Point of Sale terminals, warehouses, public areas and loading docks. Configure FortiRecorder for continuous or motion-based recording (or both). Alarms and notifications keep you aware of what's going on. An event timeline lets you find and review motion events quickly and easily.
Funkcijos
Scheduled and manual recording
Motion detection and continuous recordings
Snapshot notifications and alerts
Available as an appliance or virtual machine
Camera live view and video playback
Event monitor with timeline
RADIUS, LDAP, SNMP and remote data storage support for flexible network integration