FORTINET FortiAP-U321EV
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): FAP-U321EV-E
Prekės kodas (MPN): FAP-U321EV-E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 782,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fortinet FortiAP U321EV - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Localisation: | Europe |
| Data link protocol: | Bluetooth, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2 |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs: 16 Concurrent users per radio: 256 |
| Included accessories: | Wall mounting kit, ceiling mounting kit, T-Rail mounting kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 21.8 cm x 21.8 cm x 4.3 cm |
| Weight: | 1.0165 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Enterprise Wi-Fi has transformed from a transient network to a permanent fixture within all organizations. The data transported on wireless networks span from classroom video conferencing to healthcare patient monitoring traffic to financial point-of-sale transactions. Expectations continue to rise for this always on, always everywhere network. Fortinet access points are designed to support medium to large offices, schools, universities, hospitals, hotels, and large retailstores. Funkcijos Universal access management product Security protection |
| Product description: | Fortinet FortiAP U321EV - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Localisation: | Europe |
| Data link protocol: | Bluetooth, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2 |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs: 16 Concurrent users per radio: 256 |
| Included accessories: | Wall mounting kit, ceiling mounting kit, T-Rail mounting kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 21.8 cm x 21.8 cm x 4.3 cm |
| Weight: | 1.0165 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Enterprise Wi-Fi has transformed from a transient network to a permanent fixture within all organizations. The data transported on wireless networks span from classroom video conferencing to healthcare patient monitoring traffic to financial point-of-sale transactions. Expectations continue to rise for this always on, always everywhere network. Fortinet access points are designed to support medium to large offices, schools, universities, hospitals, hotels, and large retailstores.
Funkcijos
Universal access management product
Security protection