FORTINET FortiAP-431F - Indoor AP
Gamintojas: FORTINET
Prekės kodas (MPN): FAP-431F-E
Prekės kodas (MPN): FAP-431F-E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
No mėn.
No mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 726,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fortinet FortiAP 431F - radio access point - Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Localisation: | Europe |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2, 802.11ax |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs: 16 |
| Included accessories: | Wall mounting kit, T-Rail mounting kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 21 cm x 21 cm x 5.65 cm |
| Weight: | 980 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas These APs are perfect for campus and branch deployments. Fortinet enables you to easily manage wired and wireless security and protects your network from security threats. Funkcijos Unified management Built-in Wi-Fi security Advanced security protection |
| Product description: | Fortinet FortiAP 431F - radio access point - Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Localisation: | Europe |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2, 802.11ax |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs: 16 |
| Included accessories: | Wall mounting kit, T-Rail mounting kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 21 cm x 21 cm x 5.65 cm |
| Weight: | 980 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
These APs are perfect for campus and branch deployments. Fortinet enables you to easily manage wired and wireless security and protects your network from security threats.
Funkcijos
Unified management
Built-in Wi-Fi security
Advanced security protection