FORTINET FNC-CA-700C Application Server
Gamintojas: FORTINET
Prekės kodas (MPN): FNC-CA-700C
Prekės kodas (MPN): FNC-CA-700C
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
No mėn.
No mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 133075,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fortinet FortiNAC CA-700C - network management device |
| Device type: | Network management device |
| Form factor: | Rack-mountable - 1U |
| Processor: | 1 x Intel Xeon Gold 6132 - 2.6 GHz |
| Ram: | 8 GB |
| Hard drive: | 600 GB x 2 - SAS 12Gb/s |
| Ports qty: | 4 |
| Data link protocol: | Gigabit Ethernet |
| Power: | AC 120/230 V |
| Power redundancy: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 48.24 cm x 75.512 cm x 4.28 cm |
| Weight: | 19.76 kg |
Aprašymas FortiNAC is Fortinet's network access control solution that enhances the Security Fabric. FortiNAC provides protection against IoT threats, extends control to third-party devices, and orchestrates automatic responses to a wide range of networking events. Funkcijos Visibility across the network for every device, and user Extend control of the network to third-party products Automated responsiveness |
| Product description: | Fortinet FortiNAC CA-700C - network management device |
| Device type: | Network management device |
| Form factor: | Rack-mountable - 1U |
| Processor: | 1 x Intel Xeon Gold 6132 - 2.6 GHz |
| Ram: | 8 GB |
| Hard drive: | 600 GB x 2 - SAS 12Gb/s |
| Ports qty: | 4 |
| Data link protocol: | Gigabit Ethernet |
| Power: | AC 120/230 V |
| Power redundancy: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 48.24 cm x 75.512 cm x 4.28 cm |
| Weight: | 19.76 kg |
Aprašymas
FortiNAC is Fortinet's network access control solution that enhances the Security Fabric. FortiNAC provides protection against IoT threats, extends control to third-party devices, and orchestrates automatic responses to a wide range of networking events.
Funkcijos
Visibility across the network for every device, and user
Extend control of the network to third-party products
Automated responsiveness