FORTINET FGR-60D Hardware plus PROT 1Y
Gamintojas: FORTINET
Prekės kodas (MPN): FGR-60D-BDL-816-12
Prekės kodas (MPN): FGR-60D-BDL-816-12
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
No mėn.
No mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3420,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fortinet FortiGate Rugged 60D - security appliance - with 1 year FortiCare Advanced Support Engineer and 1 |
| Device type: | Security appliance |
| Bundled services: | 1 year FortiCare Advanced Support Engineer and 1 year FortiGuard 360 Protection Bundle |
| Form factor: | Desktop |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Performance: | Firewall throughput: 1.5 Gbps Firewall latency (64-byte UDP): 4 µs |
| Capacity: | Client to gateway IPSec VPN tunnels: 500 Gateway to gateway IPSec VPN |
| Power: | DC 12/-48 V |
| Dimensions (wxdxh): | 21.6 cm x 15.5 cm x 4.4 cm |
| Weight: | 1.6 kg |
Aprašymas Fortinet's consolidated security solutions provide an integrated set of core security and network services in a single, easy-to-manage, high- performance appliance that is capable of supporting a wide range of deployment scenarios. |
| Product description: | Fortinet FortiGate Rugged 60D - security appliance - with 1 year FortiCare Advanced Support Engineer and 1 |
| Device type: | Security appliance |
| Bundled services: | 1 year FortiCare Advanced Support Engineer and 1 year FortiGuard 360 Protection Bundle |
| Form factor: | Desktop |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Performance: | Firewall throughput: 1.5 Gbps Firewall latency (64-byte UDP): 4 µs |
| Capacity: | Client to gateway IPSec VPN tunnels: 500 Gateway to gateway IPSec VPN |
| Power: | DC 12/-48 V |
| Dimensions (wxdxh): | 21.6 cm x 15.5 cm x 4.4 cm |
| Weight: | 1.6 kg |
Aprašymas
Fortinet's consolidated security solutions provide an integrated set of core security and network services in a single, easy-to-manage, high- performance appliance that is capable of supporting a wide range of deployment scenarios.