FORTINET FAP-U231F - Indoor Wireless AP
Gamintojas: FORTINET
Prekės kodas (MPN): FAP-U231F-E
Prekės kodas (MPN): FAP-U231F-E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
No mėn.
No mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 396,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fortinet FortiAP U231F - radio access point - Bluetooth, ZigBee, Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Data link protocol: | Bluetooth, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, ZigBee, IEEE 802.11ac Wave 2, IEEE 802. |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 400 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2400 |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs: 24 Wireless clients per Wi-Fi radi |
| Included accessories: | Wall/ceiling/T-Rall mounting kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 16.5 cm x 16.5 cm x 5.2 cm |
| Weight: | 680 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Fortinet's FortiAP access points are perfect for everything from a large campus to hundreds of branch locations. Funkcijos Universal access management Unmatched security protection Wi-Fi technologies |
| Product description: | Fortinet FortiAP U231F - radio access point - Bluetooth, ZigBee, Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Data link protocol: | Bluetooth, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, ZigBee, IEEE 802.11ac Wave 2, IEEE 802. |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 400 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2400 |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs: 24 Wireless clients per Wi-Fi radi |
| Included accessories: | Wall/ceiling/T-Rall mounting kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 16.5 cm x 16.5 cm x 5.2 cm |
| Weight: | 680 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Fortinet's FortiAP access points are perfect for everything from a large campus to hundreds of branch locations.
Funkcijos
Universal access management
Unmatched security protection
Wi-Fi technologies