FORTINET FAP-231F-F
Gamintojas: FORTINET
Prekės kodas (MPN): FAP-231F-F
Prekės kodas (MPN): FAP-231F-F
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
No mėn.
No mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1131,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fortinet FortiAP 231F - radio access point - Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum throughput (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum throughput (5 GHz): 120 |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs: 16 Wireless clients per Wi-Fi radi |
| Included accessories: | Wall mounting kit, ceiling mounting kit, T-Rail mounting kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 15.3 cm x 15.3 cm x 5.3 cm |
| Weight: | 543 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas These APs are perfect for protecting your LAN edge from the campus to branch deployments. Fortinet's security fabric enables you to easily manage wired and wireless security from a single pane-of-glass management console and protects your network from dangerous security threats. Funkcijos Unified management Built-in Wi-Fi security Advanced security protection |
| Product description: | Fortinet FortiAP 231F - radio access point - Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum throughput (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum throughput (5 GHz): 120 |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs: 16 Wireless clients per Wi-Fi radi |
| Included accessories: | Wall mounting kit, ceiling mounting kit, T-Rail mounting kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 15.3 cm x 15.3 cm x 5.3 cm |
| Weight: | 543 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
These APs are perfect for protecting your LAN edge from the campus to branch deployments. Fortinet's security fabric enables you to easily manage wired and wireless security from a single pane-of-glass management console and protects your network from dangerous security threats.
Funkcijos
Unified management
Built-in Wi-Fi security
Advanced security protection