FORTINET FAP-221E-S Indoor AP
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): FAP-221E-S
Prekės kodas (MPN): FAP-221E-S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 242,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fortinet FortiAP 221E - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Localisation: | Singapore |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2 |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum throughput (2.4 GHz): 300 Mbps Maximum throughput (5 GHz): 867 |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs: 16 Concurrent users per radio: 512 |
| Included accessories: | Wall mounting kit, ceiling mounting kit, T-Rail mounting kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 16 cm x 16 cm x 4.7 cm |
| Weight: | 500 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas The FortiAP 221E their medium-density 802.11ac Wave 2 access point. These enterprise class access point is ideal for medium-density environments such as office or classroom. Provide support for MU-MIMO and performance throughput of up to 867 Mbps. |
| Product description: | Fortinet FortiAP 221E - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Localisation: | Singapore |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2 |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum throughput (2.4 GHz): 300 Mbps Maximum throughput (5 GHz): 867 |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs: 16 Concurrent users per radio: 512 |
| Included accessories: | Wall mounting kit, ceiling mounting kit, T-Rail mounting kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 16 cm x 16 cm x 4.7 cm |
| Weight: | 500 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
The FortiAP 221E their medium-density 802.11ac Wave 2 access point. These enterprise class access point is ideal for medium-density environments such as office or classroom. Provide support for MU-MIMO and performance throughput of up to 867 Mbps.