FORTINET FAD-5000F - App Del Controller
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): FAD-5000F
Prekės kodas (MPN): FAD-5000F
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 217515,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fortinet FortiADC 5000F - application accelerator |
| Device type: | Application accelerator |
| Form factor: | Rack-mountable - 2U |
| Ram: | 192 GB |
| Hard drive: | 960 GB x 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 40 Gigabit Ethernet, 100 Gigabit Ethernet |
| Performance: | Layer 4 throughput: 200 Gbps Layer 7 throughput: 150 Gbps |
| Capacity: | Layer 4 connections per second: 2500000 HTTP (layer 4) requests per se |
| Power: | AC 220 - 240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 43.69 cm x 77.72 cm x 8.06 cm |
| Weight: | 31 kg |
Aprašymas The FortiADC controllers optimize the availability, user experience, performance and application security. The FortiADC family of physical and virtual appliances delivers fast, secure and intelligent acceleration and distribution of demanding applications in the enterprise. Funkcijos Application availability Application protection |
| Product description: | Fortinet FortiADC 5000F - application accelerator |
| Device type: | Application accelerator |
| Form factor: | Rack-mountable - 2U |
| Ram: | 192 GB |
| Hard drive: | 960 GB x 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 40 Gigabit Ethernet, 100 Gigabit Ethernet |
| Performance: | Layer 4 throughput: 200 Gbps Layer 7 throughput: 150 Gbps |
| Capacity: | Layer 4 connections per second: 2500000 HTTP (layer 4) requests per se |
| Power: | AC 220 - 240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 43.69 cm x 77.72 cm x 8.06 cm |
| Weight: | 31 kg |
Aprašymas
The FortiADC controllers optimize the availability, user experience, performance and application security. The FortiADC family of physical and virtual appliances delivers fast, secure and intelligent acceleration and distribution of demanding applications in the enterprise.
Funkcijos
Application availability
Application protection