Foam pads Beyerdynamic
Gamintojas: Beyerdynamic
Prekės kodas (MPN): 1000953
Prekės kodas (MPN): 1000953
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 13 vnt. 1-5 d.d. 13 / - vnt. | - | 4,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Beyerdynamic |
| Paper/Pasteboard: | 10 g |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Gross depth (mm): | 110 mm |
| Gross width (mm): | 100 mm |
| Gross height (mm): | 10 mm |
| Volume (m3): | 0.00011 m³ |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Palette Qty: | 256 pc(s) |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Beyerdynamic |
| Paper/Pasteboard: | 10 g |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Gross depth (mm): | 110 mm |
| Gross width (mm): | 100 mm |
| Gross height (mm): | 10 mm |
| Volume (m3): | 0.00011 m³ |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Palette Qty: | 256 pc(s) |
| Warranty: | 3 month(s) |