Flashforge PLA Filament 1.75 mm diameter, 1kg/spool, Blue
Gamintojas: Flashforge
Prekės kodas (MPN): 3DP-PLA1.75-01-BS
Prekės kodas (MPN): 3DP-PLA1.75-01-BS
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 2026-05-12 - / 2 vnt. | - | 15,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 85.00 mm |
| Gross weight: | 1.44 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 370.00 g |
| Plastic (No PET): | 66.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.44 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Quantity: | 1 |
| Printing colours: | Blue |
| Type: | 1.75 mm diameter, 1kg/spool |
| Producer product name: | PLA Filament |
| Compatible products: | For 3D printers |
| Page yield: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 85.00 mm |
| Gross weight: | 1.44 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 370.00 g |
| Plastic (No PET): | 66.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.44 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Quantity: | 1 |
| Printing colours: | Blue |
| Type: | 1.75 mm diameter, 1kg/spool |
| Producer product name: | PLA Filament |
| Compatible products: | For 3D printers |
| Page yield: | |
| Warranty: | 24 month(s) |