Flashforge Filament, PVA (Water Soluble Filament) 3DP-PVA-01-NAT 1.75 mm diameter, 1kg/spool, Natural (White)
Gamintojas: Flashforge
Prekės kodas (MPN): 3DP-PVA-01-NAT
Prekės kodas (MPN): 3DP-PVA-01-NAT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 19 vnt. 2026-06-16 - / 19 vnt. | - | 22,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 208.00 mm |
| Gross height (mm): | 83.00 mm |
| Gross weight: | 1.05 kg |
| Gross width (mm): | 208.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Printing colours: | Natural (White) |
| Type: | 1.75 mm diameter, 1kg/spool |
| Compatible products: | For 3D printers |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | 3DP-PVA-01-NAT |
| Quantity: | 1 |
| Producer product family: | Filament, PVA (Water Soluble Filament) |
| Page yield: |
| Gross depth (mm): | 208.00 mm |
| Gross height (mm): | 83.00 mm |
| Gross weight: | 1.05 kg |
| Gross width (mm): | 208.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Printing colours: | Natural (White) |
| Type: | 1.75 mm diameter, 1kg/spool |
| Compatible products: | For 3D printers |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | 3DP-PVA-01-NAT |
| Quantity: | 1 |
| Producer product family: | Filament, PVA (Water Soluble Filament) |
| Page yield: |